21 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - 21 Ekim Günlük Burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları

21 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Günlük burç yorumları haberimizin detaylarında

21 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - 21 Ekim Günlük Burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları
21 Ekim 2015 Çarşamba 11:23

21 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Günlük burç yorumları haberimizin detaylarında...

Astroloji nedir?

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir, bir bilim dalıdır. İnsanoğlu var olduğundan beri astroloji bilimi de var olmuştur, yani astroloji bilimlerin en eskisidir. Tıp gibi astrolojide bilime dayalı olduğu için bir bilim dalı diyebiliyoruz. Tıpta olduğu gibi astrolojide de bilimsel gözlemler, hesaplar ve ölçümlere dayalıdır. Böylece dünyanın nasıl oluştuğu konusunda bilgi sahibi olurken de sosyal hayatta da insanlar veya doğadaki tüm canlılar arasındaki etkileşimleri bir nevi açıklayabiliyoruz. Yüzyıllarca süren araştırmalar sonucunda deneysel sonuçlarla geniş bir veri tabanı oluşturuldu. Bu bilgilere daha sonra günümüzde de devam etmektedir, modern astrologlar veriler eklemeye devam etmiştir.

Astrolojide kainattaki her şeyin birbirine bağlı olduğuna inanılır, örneğin insanların vücut ve hücrelerinin birbirine bağlılığı gibi. Geniş bir perspektifte ele alınırsa astroloji sanatına güçlü sembollerin anlamlı bir şekilde yorumlanmasıdır diyebiliriz. Karmaşık ve birbirleriyle alakasız görünen olayların bu güçlü sembollerle doğru bir astroloji bilgisiyle açıklanması mümkündür.

Temelinde sembollerle yorumlama ve tümevarım da bulunan astroloji de diğer bilim dallarıyla da ilişkilidir. Günümüzde bunun en güzel örneğini “Burçlar ve Diyet” konu başlığı altında görebiliriz.

Astroloji, kaderinizi belirlemez, sadece gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilir. Gezegenlerin iyi bir açıyla hareket etmesi sizin şanslı zamanınızda olduğunu ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini belirtir. Bir diğeri de gezegenlerin zorlayıcı hareketler yaptıkları sıradaki etkileri böylece de bazı zorlukları aşabilir ve farkında olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir.

Günlük burç astroloji editörlerimiz tarafında her gün yıldızların hareketleri detaylıca takip edilerek hazırlanır. Yıldızların konumları analiz edilirken günlük burç üzerindeki tüm etkileri değerlendirilir. Bu etkiler tüm burçlar için farklı farklı gerçekleşmektedir. Zaten bu etkilerin temeli de burçlar konusunda olduğu gibi gezegenlerin Zodyak’taki hareketlerinden oluşmaktadır.

Günlük Burç nasıl hazırlanır?
Günlük burç uzman astrologlar tarafından gezegen hareketlerinin burçlar üzerindeki etkilerine göre sürekli hazırlanır. Bu çalışmalarda yapılan yorumlar her bir burç için özeldir. Zaten gezegen hareketlerinin 12 burç üzerindeki etkisi de farklı farklıdır. Bu hareketler doğru olarak yorumlandığı zaman tüm burçlar için günlük burç incelemesi en iyi şekilde yapılabilir. Ancak bunun için bu çalışmaları uzman astrologlar yapmalıdırlar.

Günlük burç yorumları sizlere o gün içerisinde bulunan olumlu veya olumsuz enerjilerin burçlar üzerindeki etkileri konusunda çeşitli önermeler sunabilmektedir. Ancak günlük burç okurken şunu bilmeliyiz ki hepimizin doğum saatleri, yıldız haritaları farklıdır ve bu nedenle gezegensel etkilerin hepimiz üzerindeki etkileşimleri de farklı olmaktadır. Yani günlük burç yorumlarında belirtilen enerjiler hepimizi farklı şekillerde etkilemektedir. Yine de o gün ki günlük burç yorumlarından gördüğünüz olumlu veya olumsuz enerjileri dikkate alarak attığınız adımlarda daha temkinli veya daha cesur davranabilirsiniz.

Günlük Burç Hangi Konularda Bilgi Verebilir?
Günlük burç doğru şekilde yorumlandığında genel anlamda gün ile ilgili olumlu ve olumsuz konularda çıkarımlarda bulunabilir. Ancak bunun için gezegen hareketleri doğru şekilde yorumlanmalıdır, aksi durumda günlük burç eğlence amaçlı olmaktan öte geçemeyecektir. Bu nedenle günlük hayattaki pozitif veya negatif konularda önemli ipuçları alabilmek için uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç çalışmaları takip edilmelidir.

Günlük burç aslında size tek başına kesin bir bilgi veremez. Her insanın ait olduğu burçlar dışında yükselen burçları da vardır. Bu nedenle aslında hepimiz günlük burç yorumlarımızı okurken hem ait olduğumuz burcumuzun günlük burç yorumunu hem de yükselen burcumuzun günlü burç yorumunu okumalıyız. Bu iki yorumun sizi ne derece yansıttığı konusunu anlamanın en iyi yolu ise doğum haritanızın çıkarılmasıdır. Doğrum haritanız üzerinden size çok daha detaylı bilgiler verilebilir. Mesela sağlık konularında hangi yaşlarda ne tür sıkıntılarla karşılaşmanız muhtemeldir veya kariyer konusunda hangi dönemler ne gibi değişimler yaşayabilirsiniz gibi konularda sorularınızı cevaplayabilir doğum haritası.

Burcunuzun günlük yorumu - 21 Ekim 2015 Cuma günü, günlük burç yorumları, Nuray Sayarı günlük burç yorumları

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA KOÇ BURCU YORUMLARI
Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz, saat 04:38 itibariyle Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde başlayacak. Sıra dışı düşünmek, sorgulamak, sorguladığımız meseleler üzerinde fikirlerimizi ifade etmek arzumuz oldukça yoğundur. Çünkü mantık fazlasıyla ön plandadır. Kişi kimsenin etkisi altında kalmadan isteklerinin peşinden koşar ve tüm gücüyle mücadele edebilir. İşlerini pratik ve akılcı bir şekilde halleder.  Bulduğumuz çözüm yolları gayet başarılıdır.  Eğer herhangi bir engelle karşılaşırsak pes etmeyiz. Bunlar size  daha fazla cesaret aşılar.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, sizin hem arkadaşlarınızla olan paylaşımınız hem de hayatı gözlem gücünüzün yüksek olduğunu gösteriyor. Yaşadığınız toplumun ihtiyaçlarını, eksiklerinin farkında olarak, bunların daha düzgün hale gelmesini isteyebilirsiniz. Baskılara boyun eğmezsiniz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle,

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA BOĞA BURCU YORUMLARI
Sevgili Boğalar, Ay-Kova burcu seyir etkinliği, saat 04:38 itibariyle başlıyor. Gün boyu mesleki konularda özgür hareket etmek isterken,  ailevi konularda veya iç dünyanızda istediğiniz gibi yol alamamanın tedirginliği duyabilirsiniz. Hani  bir söz vardır ya, içi seni yakar dışı beni diye. Sizin de durumunuz aynen buna benzerdir. Böyle durumlarda hangi alanda mücadele etmeniz,  hangi alanda fedakarlıkta bulunmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Bir yanınız bildiğini okumaktan yanadır, diğer yanınız başkalarına uymak zorundadır. Böyle durumlarda dengenizi yitirmeniz tabii ki kolaydır. Yapılması gereken pratik şekilde hareket etmek, birileri üzülecek diye kendinizi olmadık bir dünyaya, inanmadığınız bir ideale hapsetmemektir. Sonuçta bu hayat sizindir.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, iş hayatında hiç kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi bir tavır içinde olabilirsiniz. Çünkü sizi hafife almalarından hoşlanmazsınız. Ancak maddi ve manevi anlamda ilişkiniz olan kişilerle bağınızı güçlü tutmak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA BURCU YORUMLARI
Sevgili İkizler Çarşamba gününü, saat 04:38 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay etkisinde karşılıyoruz. İdeallerinize uygun bir bakış açısıyla ve işinize geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Tabii ki günümüz dünyasında herkes yaptığı işten memnun diyemeyiz. Hatta bize hiç de uygun olmayan görevlerle karşı karşıyayız. Ancak bu bizi yıldırmamalı, böyle olumlu enerjilerin var olduğu zamanları iyi değerlendirmek için fırsatların önümüze gelmesini beklemek yerine fırsatları bizzat kendimiz yaratmaya çalışmalıyız.  İşte bugünkü enerjiniz her ne kadar mucizevi gelişmelere işaret etmese de, yaratıcı yeteneklerinizi ifade edebileceğiniz alanlarda cesaretle yol almanızı sağlayıcı,  size rehber olabilecek bilgileri keşfetmenizi destekleyicidir.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, insanları tanımak, yolculuklar yapmak, farklı güzellikler keşfetmek arzumuzun yoğun olduğunu gösteriyor. Bir ilişkide denetlenmeye, zorlanmaya gelemiyoruz. Önce kafama hitap etmeli, dünya görüşünü bilmeliyim diye düşünürsünüz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA BURCU YORUMLARI
Sevgili Yengeçler saat 04:38 itibariyle iki gün boyunca etkili olacak Ay-Kova burcu seyri, eşimizle veya iş ortaklığımızla aramızda meydana gelebilecek bir anlaşmazlık tabii ki çıkarlarımızın tehlikeye girmesi anlamı taşır. Bu durumda insan tedirgin olabilir. Ya açıkta kalırsam veya zor duruma düşersem. İşte bugünkü enerjinizi akıllıca kullanmanız lazım dememdeki kasıt budur. Yani maddi açıdan zor durumda kalmamak için esnek düşünmeye çalışmakta fayda vardır. Hani bir atasözü vardır. Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez diye. İlkelerinize ters düşen bir şey söylüyor olsam da, sonuçta sizin huzurunuz ve geleceğiniz önemli ise, Uranüs yönetimindeki Ay gününde, çatışmak yerine uzlaşıya açık olmak çok daha yararlıdır. Böylece iyi bir strateji belirmek için zaman kazanmış olursunuz.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, duygusal olarak kendinizi tam anlamıyla özgür hissetmiyorsunuz. Başkalarının da sizi anlamadığını, anlamasının dahi mümkün olmadığını düşünebilirsiniz. Bu durum sizi yoruyor ve üzüyor. Ancak kimseyi değiştiremeyeceğinizi de biliyorsunuz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA ASLAN BURCU YORUMLARI
Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, saat 04:38 itibariyle etkili olacak Ay-Kova burcu geçişiyle adım atıyoruz. İlişkimizde biz, takdir edilmekten ve  el üstünde tutulmaktan yanayız. Ancak partnerimizin kendine özgür tavırları, beklediğimiz şekilde davranmaması bazen canımızı sıkabilir. İki farklı kişi olduğumuz gerçeğini kabul etmekte zorlanabiliriz. Belki de bu nedenle, araya mesafe koyarak, onun tepkilerini ölçmeye çalışırız. Onun ne düşündüğünü anlamak isteriz. Oysaki o, sizin uzaklaştığınızın farkındadır. Hani derler ya, aşk iki kişilik oyundur diye. Biriniz adım atsa, öbürü aynı hızla ona yönelecektir.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle ilgili konularda partnerin mesafeli tutumu veya kendine dönük halleri sizi bazen yoruyor. Sizin istediğiniz sıcaklık ve yakınlık arzusu. Bunu bulamadığınızda kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA BAŞAK BURCU YORUMLARI
Sevgili Başaklar  Çarşamba gününe, saat 04:38 itibariyle etkili olacak, Ay-Kova burcu seyri ile adım atıyoruz. Günlük rutin işlerimizi fazla detaylara takılmadan halletmeniz size zaman kazandırır. Canınız sıkıldığında, yorulduğunuzda mutlaka kısa süreli de olsa molalar veriniz. Bu sizi canlandırır, enerjinizi yükseltir. Birilerini memnun edeceğim diye, kendinizi yormayınız. Zaten, Ay-Kova geçişlerinde özgürlük ve farklı bir şeyler yapmak arzusu hakimdir. Siz de buna uyarak günü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hoşunuza giden aktivitelere zaman ayırınız. Grup çalışmaları, yeni plan ve projeleriniz üzerinde düşünmek, günü olumlu yönde değerlendirmenizi sağlayacaktır.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, bir çok meselenin, mecburiyetlerin, iş hayatının veya başka nedenlerin özgürlüğünüzü kısıtladığını düşünebilirsiniz. Asıl isteğiniz, huzurlu bir yaşam ve eviniz içinde paylaşımın düzgün olması. Fakat bu tek taraflı halledilecek bir şey değil. Birlikte yaşadığınız insanların da buna katkısı gerekecek.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA TERAZİ BURCU YORUMLARI
Sevgili Teraziler saat 04:38 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrinde başlıyor. Eşit hak ve özgürlük kavramının fazlasıyla ön planda olduğu bu enerji altında, sadece kendiniz adına değil, tüm insanlık için güzel bir yaşam dileyebilir, sosyal ortamlarda bundan söz edebilirsiniz. Şans oyunları bugün dikkatinizi çekebilir. Özgür olmak, günü içinizden geldiği gibi değerlendirmek fikri bile size heyecan verir. Detayların üzerinde durmadan bütüne odaklanacağınız bugün hem çevrenizle iletişiminiz güçlüdür hem de çekici yanlarınızla ilgi uyandırmanız kolaydır.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, ancak çok sevdiğiniz, kafanızın yattığı kişilerle irtibatta bulunmak istediğinizi gösteriyor. Çocuğunuz varsa onunla, sevgilinizle, yakın bir arkadaşınızla duygularınızı paylaşırsınız. Siz, genelde sıkboğaz edilmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün elden geldiğince hoşgörülü olmaya çalışacaksınız. Grup faaliyetleri, bilgi paylaşımları, bir şeyleri öğrenmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle
21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA AKREP BURCU YORUMLARI
Sevgili Akrepler Çarşamba gününe, saat 04:38 itibariyle etkili Ay-Kova burcu seyriyle adım atmaktasınız. Sizi, ev veya bulunduğunuz yerde  kısıtlayabilecek her şeyden kaçmak istersiniz. Bir yanıyla kabına sığamamak halidir bu. Farklı bir şeyler yapmak istersiniz. Aynı ortamlar ve aynı  insanlarla bir arada bulunmak yerine, heyecanlı, aktif, moral duygunuzu yükseltici etkinlikler daha fazla hoşunuza gider. Böyle durumlarda size tavsiyem, duygularınızı ve isteklerinizi ifade etmekten kaçınmayınız. Başkalarının  sizi harekete geçirmesini beklemek yerine, siz kendinize iyi geleni yapınız.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, parasal konularda hesabınızı biliyorsunuz. Ancak yine de tam anlamıyla güvendeyim diyemiyorsunuz. Çünkü dünyanın hali belli olmuyor. İnsan hakikaten garanti altında olmak istiyor. Şöyle bir düşündüğünüzde sizi içten içe rahatsız eden meseleler var. Hiçbir yere tam olarak ait olmadığınızı bile düşünebilirsiniz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA YAY BURCU YORUMLARI
Sevgili Yaylar, saat 04:38 itibariyle Kova burcunda iki  gün boyunca  ilerleyecek Ay, sıra dışı, heyecan verici aktivitelere yönelme arzumuzun işaretçisidir. Enerjimiz yüksektir ve etrafımızdaki kişilerle iletişimimiz güçlüdür. Her türlü görüşe açığızdır, bilmek, anlamak, deneyimlemek isteriz. Dünyayı farklı gözlerle izleriz. Yaşamın zorunlulukları yerine, eğlenceli yanlarının tadına varmak isteriz. Merak duyduğunuz konuları gidip yerinde görerek, bizzat dokunarak, temas ederek öğrenmeyi tercih edersiniz. Grup ilişkileri, dost ve yakınlarla bağımız güçlenir. Yeniye gönlümüzü açarız. Yeni olanı takip ederiz. Kendimizde uygulamak isteriz.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, yakın çevrenizde bulunan kişilerle ilişkinizi dostane şekilde yürütmeye çalışacaksınız. Ancak bu yine de mesafe bırakmayacaksınız anlamına gelmiyor. Gerektiğinde bireyliğinizi korursunuz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA OĞLAK BURCU YORUMLARI
Sevgili Oğlaklar, Çarşamba günümüz, saat 04:38 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Para konusunda uzun ve kısa vadeli hedefler belirleyebiliriz. Eğer uzun vadeli bir yatırım düşünüyorsak piyasanın durumuna göre hareket etmemizde, konusunda deneyimli uzmanlardan akıl almakta yarar var. Şu sıralar ortam şartları inişli çıkışlı olduğu için, bazen önümüzü net görmekte zorlanıyoruz. Elimizdekini büyütmeli mi yoksa elden mi çıkarmalı sorusu kafa karıştırıyor. Ben uzun vadeli olana yönelmenizden yanayım.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda insanları kendi yararı adına kullanan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Sizin en sevmediğiniz davranış biçimi budur. Dürüstlüğü seviyorsunuz. Bazen hiç kimseyle konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çünkü güvenilecek insan fazla yok diye içinizden geçirebilirsiniz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA KOVA BURCU YORUMLARI
Sevgili Kovalar Çarşamba gününe, saat 04:38 itibariyle burcunuzda ilerlemekte olan Ayın olumlu yansıması altında başlamaktasınız. Bu enerji sizi aktif kılıyor. Her zamanki gibi yenilikçi gözlerle hayatı kucaklayabilirsiniz. Bir fikrin uygulanabilir oluşu sizin için gayet önemlidir. Lafla peynir gemisinin yürümeyeceğini bilirsiniz. Eğer aklınıza gelen ve gerçekten faydalı olduğunu düşündüğünüz bir iş, proje varsa hemen harekete geçebilirsiniz. Konuşmak, bağlantılarda bulunmak, yazışmak, toplantı ve yürüyüş, organize hareket etmek anlamında günü gayet aktif geçirebilirsiniz.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, mesafeli ancak dostane, kendinizde ödün vermeden ilerlemek ve insanlarla temasta bulunmaktan yanasınız. İşiniz veya hedefiniz ne ise, ona göre paylaşımda bulunmak taraflısı olacaksınız. Ne fazla sıcak ne de çok soğuk. Gerektiği kadar iyidir diye düşünüyorsunuz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle
21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA BALIK BURCU YORUMLARI
Sevgili Balıklar, Çarşamba  gününe, saat 04:38 Ay-Kova burcu seyri altında başlamaktasınız. Bazı konularda önyargılı düşünebiliriz. Eğer birileri arkamızdan işler çeviriyorsa, bir de üstüne üstlük yağ gibi suyun üstüne çıkmaya çalışıyorsa,  yüzümüze gülmelerinin ardında iyi niyet aramamız tabii ki mümkün değil. Bu enerji, genel anlamıyla geleceğimiz konusunda bir hayli düşünceli olduğumuzu gösteriyor. Ancak ben derim ki, hayallerimizi gerçekleştirmek istiyorsak enerjimizi kesen, bizi yoran zorlayan olumsuz düşüncelerden uzak duralım. Çünkü bunlar önünüzdeki duvarlardır. Yıkmamız mutlaka şart.
Saat 09:49 Ay-Satürn görünümü, bazı kişilerle aranızdaki sorunların düzelebileceğine, onların gerçekten iyi niyetli olduklarına inanmıyorsunuz. Bazen iyi niyetinizin gereksiz olduğunun artık farkındasınız. Benden uzak olsun, insansa başımın tacı olsun diye düşüneceksiniz.
Başkalarıyla uyumlu ve yapıcı ilişkiler kurabileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle

Burç yorumları
bumuzi.com 'daki burç eklentisinden alınmıştır

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.