22 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - 21 Ekim Günlük Burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları

22 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Günlük burç yorumları haberimizin detaylarında

22 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - 21 Ekim Günlük Burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları

 22 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Günlük burç yorumları haberimizin detaylarında...

Astroloji nedir?

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir, bir bilim dalıdır. İnsanoğlu var olduğundan beri astroloji bilimi de var olmuştur, yani astroloji bilimlerin en eskisidir. Tıp gibi astrolojide bilime dayalı olduğu için bir bilim dalı diyebiliyoruz. Tıpta olduğu gibi astrolojide de bilimsel gözlemler, hesaplar ve ölçümlere dayalıdır. Böylece dünyanın nasıl oluştuğu konusunda bilgi sahibi olurken de sosyal hayatta da insanlar veya doğadaki tüm canlılar arasındaki etkileşimleri bir nevi açıklayabiliyoruz. Yüzyıllarca süren araştırmalar sonucunda deneysel sonuçlarla geniş bir veri tabanı oluşturuldu. Bu bilgilere daha sonra günümüzde de devam etmektedir, modern astrologlar veriler eklemeye devam etmiştir.

Astrolojide kainattaki her şeyin birbirine bağlı olduğuna inanılır, örneğin insanların vücut ve hücrelerinin birbirine bağlılığı gibi. Geniş bir perspektifte ele alınırsa astroloji sanatına güçlü sembollerin anlamlı bir şekilde yorumlanmasıdır diyebiliriz. Karmaşık ve birbirleriyle alakasız görünen olayların bu güçlü sembollerle doğru bir astroloji bilgisiyle açıklanması mümkündür.

Temelinde sembollerle yorumlama ve tümevarım da bulunan astroloji de diğer bilim dallarıyla da ilişkilidir. Günümüzde bunun en güzel örneğini “Burçlar ve Diyet” konu başlığı altında görebiliriz.

Astroloji, kaderinizi belirlemez, sadece gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilir. Gezegenlerin iyi bir açıyla hareket etmesi sizin şanslı zamanınızda olduğunu ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini belirtir. Bir diğeri de gezegenlerin zorlayıcı hareketler yaptıkları sıradaki etkileri böylece de bazı zorlukları aşabilir ve farkında olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir.

Günlük burç astroloji editörlerimiz tarafında her gün yıldızların hareketleri detaylıca takip edilerek hazırlanır. Yıldızların konumları analiz edilirken günlük burç üzerindeki tüm etkileri değerlendirilir. Bu etkiler tüm burçlar için farklı farklı gerçekleşmektedir. Zaten bu etkilerin temeli de burçlar konusunda olduğu gibi gezegenlerin Zodyak’taki hareketlerinden oluşmaktadır.

Günlük Burç nasıl hazırlanır?
Günlük burç uzman astrologlar tarafından gezegen hareketlerinin burçlar üzerindeki etkilerine göre sürekli hazırlanır. Bu çalışmalarda yapılan yorumlar her bir burç için özeldir. Zaten gezegen hareketlerinin 12 burç üzerindeki etkisi de farklı farklıdır. Bu hareketler doğru olarak yorumlandığı zaman tüm burçlar için günlük burç incelemesi en iyi şekilde yapılabilir. Ancak bunun için bu çalışmaları uzman astrologlar yapmalıdırlar.

Günlük burç yorumları sizlere o gün içerisinde bulunan olumlu veya olumsuz enerjilerin burçlar üzerindeki etkileri konusunda çeşitli önermeler sunabilmektedir. Ancak günlük burç okurken şunu bilmeliyiz ki hepimizin doğum saatleri, yıldız haritaları farklıdır ve bu nedenle gezegensel etkilerin hepimiz üzerindeki etkileşimleri de farklı olmaktadır. Yani günlük burç yorumlarında belirtilen enerjiler hepimizi farklı şekillerde etkilemektedir. Yine de o gün ki günlük burç yorumlarından gördüğünüz olumlu veya olumsuz enerjileri dikkate alarak attığınız adımlarda daha temkinli veya daha cesur davranabilirsiniz.

Günlük Burç Hangi Konularda Bilgi Verebilir?
Günlük burç doğru şekilde yorumlandığında genel anlamda gün ile ilgili olumlu ve olumsuz konularda çıkarımlarda bulunabilir. Ancak bunun için gezegen hareketleri doğru şekilde yorumlanmalıdır, aksi durumda günlük burç eğlence amaçlı olmaktan öte geçemeyecektir. Bu nedenle günlük hayattaki pozitif veya negatif konularda önemli ipuçları alabilmek için uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç çalışmaları takip edilmelidir.

Günlük burç aslında size tek başına kesin bir bilgi veremez. Her insanın ait olduğu burçlar dışında yükselen burçları da vardır. Bu nedenle aslında hepimiz günlük burç yorumlarımızı okurken hem ait olduğumuz burcumuzun günlük burç yorumunu hem de yükselen burcumuzun günlü burç yorumunu okumalıyız. Bu iki yorumun sizi ne derece yansıttığı konusunu anlamanın en iyi yolu ise doğum haritanızın çıkarılmasıdır. Doğrum haritanız üzerinden size çok daha detaylı bilgiler verilebilir. Mesela sağlık konularında hangi yaşlarda ne tür sıkıntılarla karşılaşmanız muhtemeldir veya kariyer konusunda hangi dönemler ne gibi değişimler yaşayabilirsiniz gibi konularda sorularınızı cevaplayabilir doğum haritası.

Burcunuzun günlük yorumu - 22 Ekim 2015 Perşembe günü, günlük burç yorumları, İrem Su & Nuray Sayarı & Rezzan Kiraz günlük burç yorumları

22 EKİM 2015 PERŞEMBE KOÇ BURCU YORUMLARI
Sevgili Koçlar saat 01:11 Ay-Merkür olumlu görünümüyle perşembe gününe adım atacağız. Sosyal ilişkilerimizi, özel hayatımızı önemseyeceğiz. Kafanızın içinde birden fazla düşünce ve yenilik belirebilir. Seyahat konuları ilginizi çekebilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla aranıza mesafe koyarken, yeni tanıştığınız kişilere karşı daha samimi davranabilirsiniz. İlişkinizi ilgilendiren konularda ortaklaşa düşünülmesinde yarar vardır. Ne siz ne de o, kendinize göre değil, beraberliğinizi merkez alarak konuşursanız sorunlar çözülür.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zihinsel açıdan çabuk öğrenmenizi, kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE BOĞA BURCU YORUMLARI
Sevgili Boğalar saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle Perşembe gününe adım atacağız. Eğer ilişkinizde veya farklı bir konuda sıkıntınız varsa, bunları çözümlemek istiyorsanız, artı ve eksileriyle durumu ele almanızda yarar var. Partneriniz ve siz birbirinizi anlamaya gönüllü iseniz emin olunuz ki, aranızdaki çekişmeleri konuşarak halledebilirsiniz.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle iletişiminizi güçlü tutmanın işaretidir. Olayları tek yönlü ele almamanız, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz ve uyumlu davranmamız gerekir.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE BURCU YORUMLARI
Sevgili İkizler Perşembe gününe, saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle adım atıyoruz. Bu olumlu enerjinin katkısıyla fikirlerimizi kendimizden emin bir şekilde dışarıya iletiriz ve çevremizdeki insanların dikkatini çekeriz. Her görüşten insanla anlaşabilir, ortama ayak uydurabiliriz. Eğer farklı bir şeyler yapmak isteğiniz varsa bu enerji, hoşunuza gidebilecek planlar yapmanızda destekleyicidir.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle partnerinizle ve diğer kişilerle olan ilişkilerinize  mantıklı bir şekilde bakmaya çalışınız. Olgun ve ılımlı bir şekilde olayları ele aldığınızda altından kalkamayacağınız bir sorun kalmaz.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE BURCU YORUMLARI
Sevgili Yengeçler saat 01:11 Ay-Merkür arasındaki görünümle perşembe günümüz başlayacak. Partnerinizin gururlu halleri, sürekli kendinden yana olan tavırları canınızı sıksa da, onun bu halini çekici bulabilirsiniz.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, etrafın düşüncelerini öğrenme, insanlarla temasa geçme arzunuzun işaretidir. Geçmiş konular üzerinde mantıklı bir değerlendirmede bulunabilirsiniz. Bazen iki yönlü düşünmek sizi yorabilir. Böyle anlarda asıl olana odaklanırsanız dağılmaktan kurtulmuş olursunuz.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE ASLAN BURCU YORUMLARI
Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz, saat 01:11 Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji, zihnen rahatlatıcı ve çevrenizdeki insanlarla uyumlu tarzda konuşmanızı sağlayıcıdır. Sizi sakinleştirir, adil düşünmenizi sağlar. Zorlayıcı meseleleri farklı bir bakış açısıyla ele almanızda yardımcı olur.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle dikkati çekmeniz gayet kolaydır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, aşk hayatınız ve yaşamsal alanlarda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerji sizin özellikle yaşıtlarınızla aranızda güçlü bir diyalog kurmanızı sağlayıcıdır.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE BAŞAK BURCU YORUMLARI
Sevgili Başaklar saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle Perşembe gününü karşılıyoruz. Siz bu enerji sayesinde, hedefinize göre bir yol ve yön tespitinde bulunabilir, gerekenleri tespit edebilirsiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, kısa süre içinde o fikrin nasıl uygulamaya döküleceğini ve bunun size sağlayabileceği yarar-zarar hesabını yapabilirsiniz.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eviniz ve ailenizle ilgili konularda mantığınızı öne alarak düşünmenizi sağlar. Kimi zaman şöyle bir geçmişe dönerek akıllı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yerinde olabilir. İnsanlarla bağlantı kurmaya olan ihtiyacınız bu enerji sayesinde ön plandadır.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE TERAZİ BURCU YORUMLARI
Sevgili Teraziler saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle, Perşembe günümüz başlayacak. Bu enerji, doğru bir karar verebilmek için, adil düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor. Karar vermeniz gerektiği hususunda sizi uyandırıcıdır. Arkadaşlık duygunuz, yeni insanlarla tanışma arzunuz ön plandadır. Ancak bağımlılık içeren duygusal bir ilişkide kaybolup gitmekten hoşlanmayabilirsiniz. Sınırlarınızı ihlal eden, size rakip olmaya çalışan kişilere müsaade etmeyeceğiniz gayet açıktır.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi  başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE AKREP BURCU YORUMLARI
Sevgili Akrepler saat 01:11 Ay-Merkür arasındaki görünümüyle Perşembe günümüz başlıyor. Kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın kafanıza takmayınız. İç dünyanızda sizi rahatsız eden konular üzerinde eğer istemiyorsanız konuşmayınız. Önemli olan zihninizi rahatlamaksa, kitap okuyun, güne geç uyanın veya dilediğiniz gibi günü planlayın.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir. Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını sanmıyorum.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE YAY BURCU YORUMLARI
Sevgili Yaylar saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji, karşımızdaki kişinin veya bir durumun olumsuz yönleri üzerinde durmak yerine, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor gibi. Aşk konusunda -Sonsuza dek beraber olmalıyız  demek yerine, gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, aklınıza hitap edilmesinden hoşlanmanız anlamına geliyor. Size göre karşınızdaki kişi kim olursa olsun mantıklı şekilde konuşmalı ve sizinle aynı yolda ilerlemeyi bilmelidir. Hani bazen deriz ya, benden yana değilsen beni sevmemişsin. İşte bu enerji, bu cümleye uygun şekilde düşünmemizi sağlar.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE OĞLAK BURCU YORUMLARI
Sevgili Oğlaklar Perşembe gününe, saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle başlarken, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırsızlıktan uzak durmamız gerektiğini gösteriyor. Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı kullanmalıyız.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü seçimlerinizi, geçmişe ait meseleleri  mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte fayda var. Hızlı düşünen aklımız, yenilikten yana olan gönlümüz bizi şaşırtmasın. Olana bitene iyice bakalım.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE KOVA BURCU YORUMLARI
Sevgili Kovalar Perşembe günümüz, saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle başlıyor. Bu enerjinin etkisi altında, sizi olduğunuz gibi kabul etmeleri, söylediğiniz bir söze  ters karşılık vermeleri, muhalefet etmelerinden hoşlanmazsınız. Çekici sevimli sıra dışı yanlarınızla bir bütünsünüzdür. Ruhunuz özgür olmak ister.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duyguların sizi esir almasına izin vermeden gerçekçi bir şekilde durumu görebilmenizde destekleyicinizdir. İlişkinizle alakalı bir konuda sıkıntınız varsa, partnerinizle konuşurken, onun yanıtlarını iyice dinleyiniz.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

22 EKİM 2015 PERŞEMBE BALIK BURCU YORUMLARI
Sevgili Balıklar, saat 01:11 Ay-Merkür görünümü altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji bazen sessiz bazen neşeli, bazen de sanki kimseyi umursamıyormuş gibi davranabilirsiniz. Bu gelgitler arasında, eğer birileri hoşunuza gidecek bir şeyler söylerse hemen kolayca ortama ayak uydurur ve sanki hiç bir şey olmamış gibi havadan sudan konuşabilirsiniz.
Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bulunduğunuz her türlü ortamda fikirlerinizi açık ve net bir biçimde ortaya koyabilmenizi sağlar. Ancak maddi konularda dikkatli olmamız gerekiyor. Piyasanın durumuna bakmadan ani kararlar vermeyiniz.
Huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Burç yorumları 
bumuzi.com 'daki burç eklentisinden alınmıştır
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.