29 Ekim günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları, Nuray Sayarı

29 Ekim 2015 günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizin detaylarında

29 Ekim günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları, Nuray Sayarı
29 Ekim 2015 Perşembe 12:12

 29 Ekim 2015 günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizin detaylarında

Astroloji nedir?

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir, bir bilim dalıdır. İnsanoğlu var olduğundan beri astroloji bilimi de var olmuştur, yani astroloji bilimlerin en eskisidir. Tıp gibi astrolojide bilime dayalı olduğu için bir bilim dalı diyebiliyoruz. Tıpta olduğu gibi astrolojide de bilimsel gözlemler, hesaplar ve ölçümlere dayalıdır. Böylece dünyanın nasıl oluştuğu konusunda bilgi sahibi olurken de sosyal hayatta da insanlar veya doğadaki tüm canlılar arasındaki etkileşimleri bir nevi açıklayabiliyoruz. Yüzyıllarca süren araştırmalar sonucunda deneysel sonuçlarla geniş bir veri tabanı oluşturuldu. Bu bilgilere daha sonra günümüzde de devam etmektedir, modern astrologlar veriler eklemeye devam etmiştir.

Astrolojide kainattaki her şeyin birbirine bağlı olduğuna inanılır, örneğin insanların vücut ve hücrelerinin birbirine bağlılığı gibi. Geniş bir perspektifte ele alınırsa astroloji sanatına güçlü sembollerin anlamlı bir şekilde yorumlanmasıdır diyebiliriz. Karmaşık ve birbirleriyle alakasız görünen olayların bu güçlü sembollerle doğru bir astroloji bilgisiyle açıklanması mümkündür.

Temelinde sembollerle yorumlama ve tümevarım da bulunan astroloji de diğer bilim dallarıyla da ilişkilidir. Günümüzde bunun en güzel örneğini “Burçlar ve Diyet” konu başlığı altında görebiliriz.

Astroloji, kaderinizi belirlemez, sadece gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilir. Gezegenlerin iyi bir açıyla hareket etmesi sizin şanslı zamanınızda olduğunu ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini belirtir. Bir diğeri de gezegenlerin zorlayıcı hareketler yaptıkları sıradaki etkileri böylece de bazı zorlukları aşabilir ve farkında olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir.

Burcunuzun günlük yorumu - 29 Ekim günlük burç yorumları, Nuray Sayarı günlük burç yorumları

29 EKİM YORUMLARI KOÇ BURCU
Temizliğe, hijyene fazla düşkün olacaksınız.

29 EKİM YORUMLARI BOĞA BURCU
Tartışmacı durumlardan uzaklaşın.

29 EKİM YORUMLARI İKİZLER BURCU
Çevrenizle iletişime geçmek için ihtiyaç hissetmeye başlayabilirsiniz.

29 EKİM YORUMLARI YENGEÇ BURCU
İş çevrenizdeki gizli düşmanlıklarla yüzleşmeniz söz konusu.

29 EKİM YORUMLARI ASLAN BURCU 
Yeteneklerinizi paraya dönüştürme süreci olarak bu enerjiden istifade edebilirsiniz. İş başvurusunda bulunabilirsiniz.

29 EKİM YORUMLARI BAŞAK BURCU
Sağlıkla ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

29 EKİM YORUMLARI TERAZİ BURCU
Kariyer hayatınızı gözden geçirirken adil biçimde hareket etmeye önem vermelisiniz.

29 EKİM YORUMLARI AKREP BURCU
İş, kariyer ve geleceğinizi etkileyecek önemli fırsatlarla karşılaşmanız mümkün.

29 EKİM YORUMLARI YAY BURCU
Katıldığınız ortamlarda aşırı dikkat çekerek, kendinizi bugüne kadar ifade edemediğiniz kadar çok ifade etmek isteyeceksiniz.

29 EKİM YORUMLARI OĞLAK BURCU
Size kazanç getirecek anlaşmalar ve sözleşmeler gündeminizde olacak.

29 EKİM YORUMLARI KOVA BURCU
Özellikle hayatınızdaki kişiyle ilgili şüpheler yapmayın ya da şüphelerinizi ona yansıtmayın.

29 EKİM YORUMLARI BALIK BURCU
Sosyalleşmenizin fazlalaşması nedeniyle sizinle aynı görüşte olan insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu.

Burç yorumları Nuray Sayarı'ya ait resmi web sitesinden alınmıştır.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.