30 Eylül günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları, Nuray Sayarı

30 Eylül 2015 günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizin detaylarında

30 Eylül günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları, Nuray Sayarı

Astroloji nedir?
Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir, bir bilim dalıdır. İnsanoğlu var olduğundan beri astroloji bilimi de var olmuştur, yani astroloji bilimlerin en eskisidir. Tıp gibi astrolojide bilime dayalı olduğu için bir bilim dalı diyebiliyoruz. Tıpta olduğu gibi astrolojide de bilimsel gözlemler, hesaplar ve ölçümlere dayalıdır. Böylece dünyanın nasıl oluştuğu konusunda bilgi sahibi olurken de sosyal hayatta da insanlar veya doğadaki tüm canlılar arasındaki etkileşimleri bir nevi açıklayabiliyoruz. Yüzyıllarca süren araştırmalar sonucunda deneysel sonuçlarla geniş bir veri tabanı oluşturuldu. Bu bilgilere daha sonra günümüzde de devam etmektedir, modern astrologlar veriler eklemeye devam etmiştir.

Astrolojide kainattaki her şeyin birbirine bağlı olduğuna inanılır, örneğin insanların vücut ve hücrelerinin birbirine bağlılığı gibi. Geniş bir perspektifte ele alınırsa astroloji sanatına güçlü sembollerin anlamlı bir şekilde yorumlanmasıdır diyebiliriz. Karmaşık ve birbirleriyle alakasız görünen olayların bu güçlü sembollerle doğru bir astroloji bilgisiyle açıklanması mümkündür.

Temelinde sembollerle yorumlama ve tümevarım da bulunan astroloji de diğer bilim dallarıyla da ilişkilidir. Günümüzde bunun en güzel örneğini “Burçlar ve Diyet” konu başlığı altında görebiliriz.

Astroloji, kaderinizi belirlemez, sadece gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilir. Gezegenlerin iyi bir açıyla hareket etmesi sizin şanslı zamanınızda olduğunu ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini belirtir. Bir diğeri de gezegenlerin zorlayıcı hareketler yaptıkları sıradaki etkileri böylece de bazı zorlukları aşabilir ve farkında olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir.

Burcunuzun günlük yorumu - 30 Eylül günlük burç yorumları, Nuray Sayarı günlük burç yorumları

30 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI
Yakınlar ve kardeşlerle olan ilişkilerde, sözleşme ve yazışmalarda, internet lojistik işlerinde sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir.

30 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI
Hayatınızdaki özel kişilerin duygularına önem verin ve onlara karşı anlayışlı olun.
30 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI
Çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi önemsediğiniz için, başkalarıyla paylaşıma her zaman hazırsınız.

30 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI
Bu dönemde seyahate çıkabilir ve birtakım eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.

30 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI
Günlük yaşamınızda sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön plana çıkıyor.

30 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI
Yeni bir eğitim programına ya da hobilerinizle ilgili bir kursa başlayabilirsiniz.

30 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI
Çevrenize karamsar enerji yaymamaya mümkün olduğunca dikkat edin.

30 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI
İş ve çalışma ortamınızda var olan koşulları düzenlemeye ve orta yolu bulmaya gayret gösterin.

30 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI
Kısa vadeli beklentilerinizi gerçekleştirmek, sizin çalışkanlığınıza bağlı olacak.

30 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI
Ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak bir arınma ve temizlenme döneminden geçtiğinizi düşünün.

30 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI
Bugün aile ve ev konularında dikkatli olmanız gerekiyor.

30 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI
Bekleyen sözleşmeler, fikirler ve projeler açıklığa kavuşabilir.

Burç yorumları Nuray Sayarı'ya ait resmi web sitesinden alınmıştır.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.