5 Eylül 2016 Pazartesi günlük burç yorumları - Aşk hayatını bugün nasıl olacak?

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

5 Eylül 2016 Pazartesi günlük burç yorumları - Aşk hayatını  bugün nasıl olacak?
Burak
Burak
05 Eylül 2016 Pazartesi 12:11

Twitter ve televizyon ekranlarında son dönemlerin moda mesleklerinden biri olan astrologlar artık büyük bir üne kavuştu. Özellikle kadınların yakından takip ettiği bu astrologların günlük burç yorumları hakkında neler söylediği ve yorumladığı da merak ediliyor. Nuray Sayarı, Dinçer Güner gibi önemli isimlerin de yer aldığı astrolog listesinde insanlar günlük burç yorumlarını okumak için sabahın erken saatlerinde bilgisayar başına geçip 5 Eylül 2016 günlük burç yorumları yazarak Google'da arama yapıyor. Peki 5 Eylül 2016 günlük burç yorumları nasıl? İşte tüm bilgiler ve astroloji dünyası...

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün ilişkinizle ilgili olumlu gelişmeler, duygusal yoğunlaşma ve sosyalleşme konusunda açılım sağlayabilirsiniz. İlişkinizin gidişatında dengeye ulaşma fırsatlarını bulabilirsiniz.

Ortaklığa sahipseniz amaçlarınızı gözden geçirip uyumlu bir şekilde ileriye bakabilmek ve yeni projeleri tasarlamak adına önemli enerjilere sahip olacaksınız. Yatırım süreci başlıyor. Akşam saatlerinde özel ilişkinizle özgürlük temalı bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sabah ki romantizmin tersine işinize karışılmasıyla ilgili tepkiler vermeniz mümkündür.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İş arkadaşlarınızla ilgili olumlu yaklaşımlar ve hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabilirsiniz. Mesleki ortamınızda dengelerin sizin lehinize inşa edilebileceği bir gündesiniz. Alt çalışanlarınızla mevcut projelerde dengeyi tutturabilme enerjilerine sahipsiniz. Hayatınızın gidişatına odaklandığınız bir sürece başlıyorsunuz. Yeni plan ve hedeflere yönelebilirsiniz. Beklenmedik ve ön görmediğiniz tavırlarla karşılaşabilir ve bilhassa hoşunuza gitmeyen haberlerle ilgili tepki verebilirsiniz. Beklenmedik küçük kazalara dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün biraz hayatınızın keyif aldığınız alanlarına yönelebilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla aranızda hoş bir denge sağlayabilirsiniz. Aşk ve evlilik konularında olumlu ilişkiler sürdürmek, karşılıklı uyum ve denge yaratmak arzusuyla ilişkilere bakmak daha kolay olabilir. Psikolojik olarak istikrarsız bir günde bulunuyorsunuz. Arkadaş ortamlarınız yahut dahil olduğunuz sosyal gruplarla ilgili maddi ve manevi konu temalı bazı tatsız tartışmalar yaşayabilirsiniz. Özgürlük ve asilik temaları ön planda olabilir.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Ailenizle ve komşularınızla ilgili olumlu ve sıcak duygular tesis edilecektir. Biraz geçmişe dönük anılardan konuşulabilir. Bu tatlı anıları hatırlayıp ilişkilerinizi dengeye oturtabilirsiniz.

Hak ve hukuk arayışı ön planda olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizde uzlaşma ortamınızın odak noktası olabileceği, sosyal topluluklar arasında olabileceğiniz bir günü deneyimliyorsunuz. Mesleki anlamda özgürleşme ihtiyacı taşıyorsunuz ve işinizi değiştirme konusunda hamleler yapabilirsiniz. Ancak bunun için gel git durumundaki ruh haline sahipsiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Kısa yolculuklar ve özellikle su kenarlarına yapılacak gezintiler size çok iyi gelecektir. Eğitim, pazarlama ve reklam konularında olumlu ve dengeli sosyal diyaloglar yakalayabilirsiniz.

Kariyerinize odaklanacağınız ve mesleki alanınız her neyse, yoğun ve kalıcı olabilecek çalışmalara yöneleceğiniz bir hafta sonundasınız. İç dünyanızda kendinizi tanımlamanız ve zihinsel bir yolculuğa çıkmanız olasıdır. Ancak bu konuda beklemediğiniz tatsız gerçeklerle de yüzleşmeniz olasıdır. İnançlarınız ve zihinsel öğretileriniz çatışma yoluna gireceklerdir.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Maddi alacaklarınızı tahsil edebilir, yeni gelir kaynakları yaratabilmek için beyin fırtınasına girişebilirsiniz. Kendi becerilerinizi paraya çevirebilirsiniz. Maddi ve manevi konularda kendinize değer yaratabilmek adına dinginlik, denge ve uzlaşma içinde bulunabileceğiniz sosyal temaslarda bulunabilirsiniz. Hukuki konulara odaklanacağınız bir günü deneyimliyorsunuz. Beklenmedik bir harcama nedeniyle mesleki kazanımlarınız sekteye uğrama tehlikesi taşımaktadır. Bir arkadaşlığınızı zedeleyecek bir kriz de söz konusu olabilir.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Estetik ve güzellik üzerine bedensel başlangıçlar yapabilirsiniz. Benliğinizde dengeye ulaştığınız ve kibar davranışlarınızın taktir gördüğü bir gün yaşayabilirsiniz. Hedef ve kararlarınızı işler hale getirmeden önce medeni, uyumlu ve orta yolu bulma arzusu taşıdığınız enerjilere sahip olmalısınız. Ortaklaşa kazançların alınabileceği bir sürece başlıyorsunuz. Mesleki olarak bilgilerinizin doğru ve dorukta olduğu bir süreçtesiniz. Ancak işi yürüttüğünüz ortağınız veya özel ilişkinizden ani bir tepki alıp çatışmaya girebilirsiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İç sesinizi dinlediğinizde dengeye ulaşabileceğiniz, meditasyon çalışmaların sizi zinde hissettirdiği ve bilinçaltı temizliği yapabileceğiniz bir gündesiniz. Diğer insanlarla uyum ve uzlaşma ortamının arayışında olmak adına kendi iç dünyanızda, sezgilerinizde ve bilinçaltınızda dengeyi yakalayabilirsiniz. Bir arkadaşınızı hayal kırıklığına uğratacak bir davranışta bulunabilirsiniz.Hizmet alanınızda beklemediğiniz bir ayrıntı nedeniyle hukuki bir sürece neden olabilecek bir netice karşınıza gelebilir. Gelgitli bir pazar yaşanacaktır.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Arkadaşlarınız ve sosyal derneklerle ilgili çalışmalar yapabileceğiniz, organizasyonlar düzenleyebileceğiniz bir günü yaşıyor olabilirsiniz. Ay ve Mars'ın uyumlu açılarında kendinizi güçlü hissetmek ve sosyal olmaya yönelmek isteyebilirsiniz.

Hizmet alanınıza odaklanabileceğiniz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Zihniniz fikir üretmeye yatkın olacaktır. Sıra dışı hobi ve zevklerinize para yetiştirememe nedeniyle kendinizi olumsuz hissetmeniz mümkündür.Aynı durum çocuklarınızın ihtiyaçları için de söz konusu olabilir.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Kariyer alanınızda ve iş yerinizde çalışanlar arasında diplomasiyi sağlayabileceğiniz, hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabileceğiniz bir günü yaşıyor olabilirsiniz.

Üst çalışanlarınız ve otorite figürleriyle kurabileceğiniz dengeli diyaloglar sayesinde takdir görebilirsiniz.Çocuklarınıza ve aşka odaklanabileceğiniz bir gün yaşayacaksınız. İlişkinizin veya ortaklığınızın aile bireyleri tarafından onaylanmaması mümkündür. Diğer taraftan sahibi olduğunuz bir elektronik eşyanın bozulması veya çalınması riski bulunmaktadır.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Hukuki bir konuda aşama yakalayabilirsiniz. Adalet sizden yana tecelli edebilir. Uluslararası bir konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. Majör bir eğitim sürecinde bulunuyorsanız zihninizin dengeye ulaşıp başarıya ilerlemeniz kaçınılmazdır. Ailenize, ebeveyninize ve yaşam alanınıza odaklanabileceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Bulunduğunuz yere alışma devresi olabilir. Hizmet alanınızda sahip olduğunuz bilgi birikimi, iş yaptığınız sektördeki ön görmediğiniz kişiler tarafından kopyalanabilir, çalınabilir yahut yarıda kesilebilir.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Devlete bağlı yükümlülüklerinizin halledildiği, hakkaniyetli bir miras dağılımına dahil olabileceğiniz durumlar meydana gelebilir. Borçlarınız, vergi ve kredilerinizde mali dengeyi yakaladığınız gibi başkalarının parasını yönetiyorsanız uzlaşma ve dengeli planlama sayesinde başarıya ulaşmanız ve takdir toplamanız olasıdır. Sosyalleşme odak noktanız olacaktır. Çocuklarınızın eğitimiyle ilgili ön görmediğiniz şekilde bir maddi harcama ortaya çıkabilir. Size olumsuz bir şekilde yansıyabilecek bu durum biraz canınızı sıkabilir.

astroloji günlük burç yorumları

Astroloji nedir?
Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir, bir bilim dalıdır. İnsanoğlu var olduğundan beri astroloji bilimi de var olmuştur, yani astroloji bilimlerin en eskisidir. Tıp gibi astrolojide bilime dayalı olduğu için bir bilim dalı diyebiliyoruz. Tıpta olduğu gibi astrolojide de bilimsel gözlemler, hesaplar ve ölçümlere dayalıdır. Böylece dünyanın nasıl oluştuğu konusunda bilgi sahibi olurken de sosyal hayatta da insanlar veya doğadaki tüm canlılar arasındaki etkileşimleri bir nevi açıklayabiliyoruz. Yüzyıllarca süren araştırmalar sonucunda deneysel sonuçlarla geniş bir veri tabanı oluşturuldu. Bu bilgilere daha sonra günümüzde de devam etmektedir, modern astrologlar veriler eklemeye devam etmiştir.
Astrolojide kainattaki her şeyin birbirine bağlı olduğuna inanılır, örneğin insanların vücut ve hücrelerinin birbirine bağlılığı gibi. Geniş bir perspektifte ele alınırsa astroloji sanatına güçlü sembollerin anlamlı bir şekilde yorumlanmasıdır diyebiliriz. Karmaşık ve birbirleriyle alakasız görünen olayların bu güçlü sembollerle doğru bir astroloji bilgisiyle açıklanması mümkündür.
Temelinde sembollerle yorumlama ve tümevarım da bulunan astroloji de diğer bilim dallarıyla da ilişkilidir. Günümüzde bunun en güzel örneğini “Burçlar ve Diyet” konu başlığı altında görebiliriz.
Astroloji, kaderinizi belirlemez, sadece gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilir. Gezegenlerin iyi bir açıyla hareket etmesi sizin şanslı zamanınızda olduğunu ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini belirtir. Bir diğeri de gezegenlerin zorlayıcı hareketler yaptıkları sıradaki etkileri böylece de bazı zorlukları aşabilir ve farkında olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir.
 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.