8 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları - İş, Aşk hayatınız ve yükseleniniz ile ilgili her şey

8 Eylül 2016 Perşembe günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Uzmanların görüşü ile 8 Eylül 2016 Perşembe günlük burç yorumları haberimizin detaylarında...

8 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları - İş, Aşk hayatınız ve yükseleniniz ile ilgili her şey
08 Eylül 2016 Perşembe 07:51

Yeni günün başlamasıyla herkes burç yorumlarını merak ediyor. İş ve aşk hayatındaki durumunu, ekonomik uygunluğunu ve arkadaş ilişkilerindeki başarısını öğrenmek isteyen herkes 8 Eylül 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları yazarak Google üzerinde arama yapıyor. Burç yükselenlerinin de yer aldığı ve önemli bilgilerle donatılan günlük burç yorumlarını sizler için hazırladık. Peki 8 Eylül 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

8 Eylül 2016 Koç Burcu Yorumları
Para alanındaki tavrınız, enerjik tutumunuzla iddiacı, kararlı yapınız parmak ısırtıyor. Özgüveninizi bedenle ruh sağlığınızın yerinde olmasından alıyorsunuz. Sezgisel zekânızı işe aktaracak, deyim yerindeyse tuttuğunuzu koparacaksınız. Bu sırada burcunuzda gerçekleşen Uranüs-Merkür kavuşumu zekânızın ışıltılı yansımasının olumlu sonuçlarını getirecek. Fikrilerinizle, yenilikçi tutumunuzla öne çıkacaksınız. Yöneticilerinizi geri bırakabilirsiniz. Bu onların gizli kıskançlıklarına neden olabilir, kendinizi koruyun. Sezgilerinizle güvenliğinizi sağlamalısınız. Yöneticiniz Mars iş yoğunluğunuzun ve detaycı yaklaşımınızın sağlığınızı zedelemesine neden olabilir. Dinlenmeye de zaman ayırmalısınız.

8 Eylül 2016 Boğa Burcu Yorumları
Burcunuzda yolculuk yapan Güneş nihayet canlanmanızı sağladı. Aşk yaşamınızdaki durağanlıktan bir süre önce kurtulmuştunuz; bundan böyle eğlenceli yönünüzle partnerinizin hayranlığını kazanmaya başlayabilirsiniz. Çekiciliğiniz artıyor. Yakın arkadaşlarınızla birlikte ve dernek/topluluk çalışmalarıyla dolu bir hafta geçirebilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için dostlarınızdan destek talep edin. Seyahatler ve medya çalışmaları size başarı getirirken aile bireylerinizin yolculuklarda risk almaması gerekiyor. Aksi halde onların sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Ani bir kararla yola çıkma kararı veren yakınlarınız varsa, uyarabilirsiniz.

8 Eylül 2016 İkizler Burcu Yorumları
Evinizi yenilemek veya ailenizi yeniden toparlamak için canla başla uğraşmaya başladınız. Hafta boyunca ev düzenleme, dekorasyon, eşya yenileme gibi konularda enerjik olacak ve yorgunluğa aldırmadan hedeflerinize ulaşacaksınız. Sezgilerinizin yükselmesi, karalarınızda sabit ve güvenilir olmanızı da sağlayacak. Değişken yapınızla baş edebileceksiniz. Arkadaşlarınızın ani önerileri çekici ve dâhice gelebilir ama ne yazık ki parasal kayıplara yol açabilir. Ameliyat riskine girmemelisiniz. Evinizle kariyeriniz arasındaki denge bozulabilir. Kendi başınıza hareket ederken hayallere kapılıp gitmemeli, özellikle kariyerinizle ilgili konularda gerçekçiliğinizi korumalısınız.

8 Eylül 2016 Yengeç Burcu Yorumları
Partneriniz hâlâ yaptığınız işi onaylamıyor veya çalışmanızı istemiyor olabilir ya da sizi daha iyi yerlere layık görüyordur. Her koşulda iş ve evlilikte ya da iş ve yakınlarla ilişkilerinizde henüz dengeyi sağlayamadınız. Hafta boyunca ani, şok edici sürprizlerle karşılaşabilirsiniz; kendinizi kaptırmayın. Öte yandan yakın çevrenizdekiler barış ve dostluk bayrakları açmaya başladılar. Onların hırslı ve fevri tavırları sizi ürkütmesin. En kötü gününüzde yanınızda olacak, güven veren arkadaşlar kazandınız. Yakında çevreniz beklenmedik şekilde genişleyecek; bu çevre sizi yurtdışında veya şehir dışında kuracağınız bir yaşama götürebilir. Hafta boyunca seyahatlerinizde son derece dikkatli olmalısınız. Sadece kaza değil hayal kırıklığı riski de taşıyorsunuz.

8 Eylül 2016 Aslan Burcu Yorumları
İş seyahatlerinizde, hatta işinize gidip gelirken bile dikkatli olun. Ani gelişen olaylar ne yazık ki gücünüzü kaybedecek sonuçlar doğurabilir. Yöneticilerinizle ilişkilerinizi yeniden canlandırmalısınız. Özgüveniniz yükseldi ve artık hareketlendiniz. Para kazanma hırsınızın önünde hiçbir engel duramaz. Yardım alacağınız kaynakları hatırlayın yeter. Yöneticilerinizin tazminat, kredi, ikramiye veya ödül taleplerinizi reddetmeyeceği kesin. Zamanlamanız iyi olsun yeter. Hafta boyunca işinizle ilgili konularla ilgilenip gereksiz seyahatlere çıkmamaya çalışın.

8 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumları
Burcunuzda yol alan Mars öfke krizlerine neden olabildiği gibi hırslı ve enerjik davranışlarınızı da tetikliyor. Yurtdışı ve medya ilişkilerinizi daha iyi yönetebileceğiniz bir dönem başladı. Şöhretinizi arttıracak bir aydınlık yaşamınıza doğmak üzere. Seyahatlere çıkmanızda sakınca yok. Hatta bu yolculuklardan bir kısmı evlilik ihtimali getirebilir. Hayallerinizdeki yakınlığı bulabilirsiniz. Bir başka yere yerleşme fikrinizi de hayata geçirebilirsiniz. Aşk alanında partneriniz son derece gizli bir şekilde sizi destekleyecek, güvende olmanızı sağlayacak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek. Aynı yardımı varsa çocuklarınızdan da alabilirsiniz. Başkalarının parasal kaynaklarını kullanmakla bu hafta ilgilenmeyin, zarara uğrayabilirsiniz. Bunun anlamı kredi çekmeyin veya miras işlerinizin sonuçlanmasını beklemeyin demek.

8 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumları
Ailenizin güçlü kollarında güven duyacak ve geçmişinizin gizli hazinelerini keşfedeceksiniz. Bu arada iş yaşamınızla ilgili içten içe kendinize kızgınlığınız kadar, başkalarının olumsuz kalıplarının da farkındasınız. Düşünceleri okuyan yanınız güçlendikçe kendinize daha çok güveniyor daha az eleştiriyor olacaksınız. Mutlu bir frekansta başkalarıyla buluşmalısınız. Partnerinizle veya iş ortağınızla ilgili sorunlar aile bireylerinizin hiç hoşuna gitmiyor. Birbirlerine karşı yıkıcı tavırlar içinde olabilirler, arabuluculuk yapmalısınız.

8 Eylül 2016 Akrep Burcu Yorumları
Yakın çevrenizde işle ilgili yolculuk yapma olasılığınız varsa uyarılara dikkat etmelisiniz. Ayrıca sürpriz bir biçimde ortaya çıkan akrabalarınızdan biriyle iş yapma olasılığına asla sıcak bakmayın. Ancak evlilik fikir cazip olabilir. Evliyseniz; eşiniz, yakınlarınız ve varsa ortağınız dileklerinize ulaşmanızı destekliyor. Ellerinden geleni sizin için yapacaklar. Bu dönemde özel bir yardım aldığınızı fark edecek, mutlu olacaksınız. Karşılık vermekte aceleci olmayın. Arkadaşlarınızla sevgilinizi bir araya getirmekten kaçınmanız yerinde bir davranış olabilir. Seçtiğiniz kişi hayal kırıklığına uğratan tepkileriyle arkadaşlarınız tarafından beğenilmeyebilir.

8 Eylül 2016 Yay Burcu Yorumları
Yaratıcı projelerinizden kimisi cezai şart içeriyorsa para kaybetme riskiniz var demektir. Aniden değişen koşullar çok inandığınız işlerin zarara dönüşmesine sebep olabilir, özgüveninizi kaybedebilirsiniz. Öte yandan kariyerinizde ilerlemek adına çabalarınız yeniden hızlandı. Kendinizi hiç olmadığınız kadar enerjik hissedeceksiniz çünkü Güneş sizin için parlıyor. İş yaşamınızı canlandıran fikirler sizden çıkacak. Kendi başınıza çalışıyorsanız kayıplarınız oluşabilir, başkaları adına çalışıyorsanız yöneticilerinizin de desteği ile kazanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde sapla samanı birbirine karıştırmamaya dikkat edin aksi halde çok büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

8 Eylül 2016 Oğlak Burcu Yorumları
Burcunuzda konuk olan Plüton hafta boyunca birkaç gezegenle birden iş birliği yapacak ve aşk, seyahat, medya konularında başarılı bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Aşk aklınızı başınızdan almış olabilir. Ya da çocuklarınızla gurur duyacağınız bir başarının kutlamasını yapabilirsiniz. Her koşulda bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşarak geçirdiğiniz günlerin stresini atmalısınız. Yakın çevrenizle aranızı iyi tutmak isterken bir biçimde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinin kararlarında ve düşüncelerinde ortaya çıkan ani değişimi kabullenmeniz zor olabilir. Hatta karşı çıkarak onların yaşamında yıkıcı bir etki de yapabilirsiniz. Gezegenler yıkıcı tavırlarınızı desteklemiyor. Kontrolcü yanınızla sizde zarar görebilirsiniz, özgürlüğe izin verin.

8 Eylül 2016 Kova Burcu Yorumları
Ailenize yeterince ilgi göstermeye, zaman ayırmaya başlıyorsunuz. Güneş’in konumu evinizde olmaktan mutluluk duyacağınızı, kendinizi güvende hissedeceğinizi hatırlatıyor. Miras ve nafaka anlaşmazlıklarınız çözüme ulaşabilir. Sezgilerinizin ve iyileştirme gücünüzün farkındasınız. İçsel gücünüzü bu hafta daha fazla kullanmalısınız. Parasal konularda büyük bir hayal kırıklığı yaşamamak için ödemelerinizle yakından ilgilenin. Keseniz boşa yapılan masraflarla zarar görüyor olabilir. Yakın çevrenizden birileri sizinle ilgili çılgın fikirlere kapılmış olabilir. Onun yaşamında gizli bir yıkım yaratabilirsiniz. Düşüncelerinizi olumsuza değil olumluya odaklayın; her koşulda düşündüklerinizi gerçekleştirme yeteneğiniz var.

8 Eylül 2016 Balık Burcu Yorumları
Yakın çevrenizle dayanışma içindesiniz veya yeni tanışmalar güven duygunuzu perçinliyor. Bu sırada evlenebileceğiniz biriyle tanıştırılma ihtimaliniz artıyor. Yakın çevrenizden birinin yoğun ilgisini fark edecek veya haber alacaksınız. Evliyseniz eşinizi, değilseniz yakın akrabalarınızı hayal kırıklığına uğratacak tutumlar sergileyebilirsiniz. Parasal konularda arkadaşlarınızın önerilerini dikkate almayın ve özgüveninizi sarsacak söylemler yapmalarına izin vermeyin. Onlar bu hafta kayıplarınızın sebebi olacak. Kendi fikirlerinize güvenerek daha çok şey başarabilirsiniz.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.