9 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - 8 Ekim Günlük Burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları

9 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Günlük burç yorumları haberimizin detaylarında

9 Ekim 2015 Cuma günlük burç yorumları - 8 Ekim Günlük Burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları

 Astroloji nedir?

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir, bir bilim dalıdır. İnsanoğlu var olduğundan beri astroloji bilimi de var olmuştur, yani astroloji bilimlerin en eskisidir. Tıp gibi astrolojide bilime dayalı olduğu için bir bilim dalı diyebiliyoruz. Tıpta olduğu gibi astrolojide de bilimsel gözlemler, hesaplar ve ölçümlere dayalıdır. Böylece dünyanın nasıl oluştuğu konusunda bilgi sahibi olurken de sosyal hayatta da insanlar veya doğadaki tüm canlılar arasındaki etkileşimleri bir nevi açıklayabiliyoruz. Yüzyıllarca süren araştırmalar sonucunda deneysel sonuçlarla geniş bir veri tabanı oluşturuldu. Bu bilgilere daha sonra günümüzde de devam etmektedir, modern astrologlar veriler eklemeye devam etmiştir.

Astrolojide kainattaki her şeyin birbirine bağlı olduğuna inanılır, örneğin insanların vücut ve hücrelerinin birbirine bağlılığı gibi. Geniş bir perspektifte ele alınırsa astroloji sanatına güçlü sembollerin anlamlı bir şekilde yorumlanmasıdır diyebiliriz. Karmaşık ve birbirleriyle alakasız görünen olayların bu güçlü sembollerle doğru bir astroloji bilgisiyle açıklanması mümkündür.

Temelinde sembollerle yorumlama ve tümevarım da bulunan astroloji de diğer bilim dallarıyla da ilişkilidir. Günümüzde bunun en güzel örneğini “Burçlar ve Diyet” konu başlığı altında görebiliriz.

Astroloji, kaderinizi belirlemez, sadece gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilir. Gezegenlerin iyi bir açıyla hareket etmesi sizin şanslı zamanınızda olduğunu ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini belirtir. Bir diğeri de gezegenlerin zorlayıcı hareketler yaptıkları sıradaki etkileri böylece de bazı zorlukları aşabilir ve farkında olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir.

Günlük burç astroloji editörlerimiz tarafında her gün yıldızların hareketleri detaylıca takip edilerek hazırlanır. Yıldızların konumları analiz edilirken günlük burç üzerindeki tüm etkileri değerlendirilir. Bu etkiler tüm burçlar için farklı farklı gerçekleşmektedir. Zaten bu etkilerin temeli de burçlar konusunda olduğu gibi gezegenlerin Zodyak’taki hareketlerinden oluşmaktadır.

Günlük Burç nasıl hazırlanır?
Günlük burç uzman astrologlar tarafından gezegen hareketlerinin burçlar üzerindeki etkilerine göre sürekli hazırlanır. Bu çalışmalarda yapılan yorumlar her bir burç için özeldir. Zaten gezegen hareketlerinin 12 burç üzerindeki etkisi de farklı farklıdır. Bu hareketler doğru olarak yorumlandığı zaman tüm burçlar için günlük burç incelemesi en iyi şekilde yapılabilir. Ancak bunun için bu çalışmaları uzman astrologlar yapmalıdırlar.

Günlük burç yorumları sizlere o gün içerisinde bulunan olumlu veya olumsuz enerjilerin burçlar üzerindeki etkileri konusunda çeşitli önermeler sunabilmektedir. Ancak günlük burç okurken şunu bilmeliyiz ki hepimizin doğum saatleri, yıldız haritaları farklıdır ve bu nedenle gezegensel etkilerin hepimiz üzerindeki etkileşimleri de farklı olmaktadır. Yani günlük burç yorumlarında belirtilen enerjiler hepimizi farklı şekillerde etkilemektedir. Yine de o gün ki günlük burç yorumlarından gördüğünüz olumlu veya olumsuz enerjileri dikkate alarak attığınız adımlarda daha temkinli veya daha cesur davranabilirsiniz.

Günlük Burç Hangi Konularda Bilgi Verebilir?
Günlük burç doğru şekilde yorumlandığında genel anlamda gün ile ilgili olumlu ve olumsuz konularda çıkarımlarda bulunabilir. Ancak bunun için gezegen hareketleri doğru şekilde yorumlanmalıdır, aksi durumda günlük burç eğlence amaçlı olmaktan öte geçemeyecektir. Bu nedenle günlük hayattaki pozitif veya negatif konularda önemli ipuçları alabilmek için uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç çalışmaları takip edilmelidir.

Günlük burç aslında size tek başına kesin bir bilgi veremez. Her insanın ait olduğu burçlar dışında yükselen burçları da vardır. Bu nedenle aslında hepimiz günlük burç yorumlarımızı okurken hem ait olduğumuz burcumuzun günlük burç yorumunu hem de yükselen burcumuzun günlü burç yorumunu okumalıyız. Bu iki yorumun sizi ne derece yansıttığı konusunu anlamanın en iyi yolu ise doğum haritanızın çıkarılmasıdır. Doğrum haritanız üzerinden size çok daha detaylı bilgiler verilebilir. Mesela sağlık konularında hangi yaşlarda ne tür sıkıntılarla karşılaşmanız muhtemeldir veya kariyer konusunda hangi dönemler ne gibi değişimler yaşayabilirsiniz gibi konularda sorularınızı cevaplayabilir doğum haritası.

Burcunuzun günlük yorumu - 9 Ekim 2015 Cuma günü, günlük burç yorumları, Nuray Sayarı günlük burç yorumları

9 EKİM 2015 CUMA KOÇ BURCU YORUMLARI
Mars ve Ay rsquo;dan aldığınız etkiler yüzünden içinize kapanacaksınız. Olaylara farklı bir yorum getirmeniz mümkün. Bugün, bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Maddi olarak kendinizi yetersiz görmeyin. İkna kabiliyetinizi, kazançlarınızı arttırma konusunda kullanabileceğiniz bir gün. Ayaklarınızla ilgili yaşadığınız problemler canınızı sıkabilir.

9 EKİM 2015 CUMA BOĞA BURCU YORUMLARI
Duygusal konularda beklediğiniz şartların gelişmesi biraz da sizin davranış biçiminizle ilgili gelişiyor. Mars ve Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Yaşama baktığınız köşeler çok önemli. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşebilirsiniz. Temkinli hareket etmekte yarar var.

9 EKİM 2015 CUMA İKİZLER BURCU YORUMLARI
Bugün bir çok kombinasyon çalışmalar içinde olmanıza rağmen, iyimserliğinizden ödün vermeyişiniz, çevrenizde merak konusu olabilir. Merkür, Terazi rsquo;de ilerliyor ve özgürce ve rahat düşünmenize yardım ediyor. Fikirlerinizde hızlı bir aksiyon var. Bugün, iş hayatınızla ilgili pratik yönleriniz ön plana çıkarken, rahatladığınızı göreceksiniz.

9 EKİM 2015 CUMA YENGEÇ BURCU YORUMLARI
Hedeflerinize yaklaşırken, çevrenize kendinizi sevdirmeyi iyi biliyorsunuz. Bugün, sevdiğiniz işlerde başarılı olacaksınız. Ay, size olumlu bir motivasyon sağlarken, sosyal yaşantınızla ilgili pozitif düşünceler içinde hareket edeceksiniz. Hareketli bir gün geçirmek için, farklı planlar yapıyorsunuz. Kendinizi yenilemenin zamanı geldi.

9 EKİM 2015 CUMA ASLAN BURCU YORUMLARI
Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. Egolarınızın güç kazanması sonucunda, kendi fikirlerinize herkesten daha fazla değer verecek ve tartışmaktan korkmayacaksınız. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih etmelisiniz.

9 EKİM 2015 CUMA BAŞAK BURCU YORUMLARI
Bugün Ay rsquo;ın konumu sizi olumlu etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmek isteyeceksiniz. Kendinizi değerlendirmek ve bilgilerinizi arzuladığınız gibi kullanmak için bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız.. Aile ilişkilerine değer vermenize rağmen, onların sorunları yüzünden bazen her şeyden bıkıyorsunuz.

9 EKİM 2015 CUMA TERAZİ BURCU YORUMLARI
İş gücünüzün yüksek olmasından dolayı, bir çok arkadaşınız sizinle ortak iş yapmak isteyecekler. Arkadaşlık bağlarınızı güçlü tutmayı seven kişiliğinizle bugün, katılacağınız toplantılarda duygusal konuşmalarınızla dostlarınız arasında motivasyon performansı sağlıyorsunuz. Sözleriniz etkileyici ve anlamlı olacak. Yardım kuruluşlarının değişik aktivitelerine katılabilirsiniz.

9 EKİM 2015 CUMA AKREP BURCU YORUMLARI
Venüs ve Mars burcunuzda ilerliyor. Hoş ve zarif yönlerinizle karşı cins üzerinde oldukça etkili olacağınız bir gün. Merkür bilinç altınızın hızlı çalışmasınız sağlıyor fakat düşüncelerinizi gizlediğiniz zaman daha başarılı çalışmalarla ortaya çıkıyorsunuz. Konuşmak size zaman kaybettiriyor. Bugün takıntılı davranabilirsiniz.

9 EKİM 2015 CUMA YAY BURCU YORUMLARI
Bu gün maddesel bir sorgulama içinde olacak ve sevdiklerinizin masrafları karşısında zor anlar yaşayabilirsiniz. Mücadele etmek yerine kesin tavrınızı koymalı ve düşüncelerinizden ödün vermemelisiniz. Sizin düşünceleriniz herkesten çok farklı olduğu için, yanlış anlaşılma olasılığınız çok fazla. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

9 EKİM 2015 CUMA OĞLAK BURCU YORUMLARI
Merkür kariyer evinizde ilerliyor. Yaşam enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor ve duygusal yaşamınızı renklendirmek adına katılacağınız sosyal ilişkilerinizde tanışacağınız kişilerle sıcak gelişmeler yaşayacaksınız. Bugün çevrenizi gözlemlerken, olayları esprili yönlerini yakalayabilirsiniz. Karşı cinsle aranızda ani gelişen elektrik var.

9 EKİM 2015 CUMA KOVA BURCU YORUMLARI
Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmeyi denemelisiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor ve karşılıklı ilişkilerinizde fiziksel anlamda ilgi çekmenize rağmen, söz konusu duygular olduğu zaman, karmaşalar yaşıyorsunuz. Kendiniz ifade etmekte zorlandığınız için ilişkileriniz çıkmaza giriyor.

9 EKİM 2015 CUMA BALIK BURCU YORUMLARI
Terazi rsquo;de ilerleyen Merkür, zihinsel aktivitenizin yükselmesine neden oluyor. Karşılıklı ilişkilerinizde yüksek bir performans gizli. Partnerinizin sözlerinden etkilenecek ve yaşam biçiminizi onun istekleri doğrultusunda yönlendirmek isteyecek ve bunu severek ve isteyerek yapacaksınız. . Duygusal işler yapmaktan zevk alacağınız bir gün içindesiniz.

Burç yorumları Sabah Gazetesi'nin web sitesinden alınmıştır.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.