Yerel Gündem HABERLERİ
Çorabı beğendiniz mi? 
17 Kasım 2017, 07:28 0
Çorabı beğendiniz mi? 
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara dün yapmış olduğu toplantıda vatandaşlara kiptaş bölgesinde bulunan ve Manisa Bayırı olarak adlandırılan alanda yerleri tapulu olan ve gecekondusu olan,  mağdur olacaklarını ifade eden vatandaşları bilgilendirdi.
Hasan Akgün çok iddialı
16 Kasım 2017, 08:18 0
Hasan Akgün çok iddialı
Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, ilçesiyle ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Büyükçekmece'nin Türkiye'nin en iyi ilçesi olduğunu söyleyen Akgün, “Kentleşme görmek isteyen buraya gelsin” diye konuştu
Tecrübe konuştu gençler dinledi
16 Kasım 2017, 08:14 0
Tecrübe konuştu gençler dinledi
Çatalca Belediyesi’nde stajyer olarak mesleki eğitimini yapan lise öğrencilerine seslenen Belediye Başkanı Cem Kara, “Sizlerden branşınız olmasa dahi çalıştığınız bölümlerle ilgili ne işler yapılıyor, yapılan işler nasıl sonuçlanıyor, bunları gözlemlemenizi, izlemenizi özellikle istiyorum” dedi.
Köy köy gezdi İBB’yi övdü
16 Kasım 2017, 08:10 0
Köy köy gezdi İBB’yi övdü
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, ilçedeki köyleri gezerek vatandaşlarla buluştu. Köylerdeki çocukların daha çok faaliyet alanına sahip olabilmesi için İBB'nin yaptığı çalışmaları anlatan Kutlu, İBB'ye teşekkür etti.
Gayret sizden destek müdürden
16 Kasım 2017, 08:01 0
Gayret sizden destek müdürden
Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ, faaliyete geçmesi beklenen “Şehrengiz Projesi” ile ilgili açıklamalarda bulundu. Öğrencilerin okuması için her türlü fedakarlığı yaptıklarını anlatan Dağ, “Yeter ki siz gayret edin, biz hiçbir şeyi esirgemeyiz” dedi
Suya yuzde 5 indirim!
16 Kasım 2017, 07:50 0
Suya yuzde 5 indirim!
İSKİ'nin 2018 yılı bütçesinin kabul edildiği İBB Meclisi'nde su fiyatına yüzde 5 oranında indirim yapılmasına da karar verildi. 1 Ocak'tan itibaren geçerli olacak yeni tarifede ayrıca şehit ve gazi aileleri ile engelli ve dar gelirli vatandaşları, 'Kademeli Tarife'den muaf tutularak Konut 1 kademesinden tarifelendirilecek
Yahu siz uyuyor musunuz?
16 Kasım 2017, 07:32 0
Yahu siz uyuyor musunuz?
Bir önce ki köşe yazımda “İYİ Parti yola iyi giriş yaptı” diye bir laf etmiştim. Hay dilimi eşşek arısı sokaydı da demeseydim. Yazımın çıktığı gün İYİ Parti Silivri İlçe Başkalığı  görevine atanan Mustafa Altınkök görevden alındı. Vallahi bu görevden alma olayı Altınkök’ten ziyade  İYİ parti için pekte iyi olmadı açıkçası. Neymiş efendim mail yoluyla Altınkök hakkında bir takım iddialar gitmiş Genel Merkez ve İl Başkanlığına. Yahu adam size kimliğini teslim etmiş, araştırsaydınız ya.
Fatih'te silahlı saldırı
15 Kasım 2017, 09:31 0
Fatih'te silahlı saldırı
Fatih'te gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, cadde üzerinde yürüyen 2 kişiye silahla ateş açarak kayıplara karıştı. Saldırı sonrası biri İran uyruklu 2 kişi ağır şekilde yaralandı. 
İBB’de de sahte  diplomalı var mı?
15 Kasım 2017, 08:23 0
İBB’de de sahte diplomalı var mı?
MHP'li Meclis Üyesi Muharrem Yaman, gazetemizde de haber olan konuları İBB Meclisi'ne  taşıdı. Arnavutköy Belediyesi'nde sahte diploma skandalı yaşandığını söyleyen Yaman, İBB'de böyle bir olayın yaşanıp yaşanmadığını sordu
Tehlike saçan bina yıkıldı
15 Kasım 2017, 08:17 0
Tehlike saçan bina yıkıldı
Çatalca’nın birçok noktasında belirlenen programlar dâhilinde asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam eden ekipler, son olarak Akalan Mahallesi Demokrasi Caddesi, Ferhatpaşa Mahallesi Bağ Sokak ve Ferhatpaşa Mahallesi İkizler Sokağın yollarını asfaltla kapladı.
İddialar başkanlıktan etti
15 Kasım 2017, 08:10 0
İddialar başkanlıktan etti
7 Kasım 2017 tarihinde İYİ Parti İl Başkanı Ersin Beyaz tarafından sözlü olarak İYİ Parti Silivri İlçe Başkanlığı görevine atanan Mustafa Altınkök, 12 Kasım Pazartesi günü yine sözlü olarak görevden alındı.
Akgün zabıtalarla bir araya geldi
15 Kasım 2017, 08:03 0
Akgün zabıtalarla bir araya geldi
Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Zabıta Müdürlüğü personeli ile buluştu.