Bir yıllık üyeler belirlendi

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Nisan ayı toplantıları dün tek oturumla yapıldı. Referandum nedeniyle toplantıların 18 Nisan Salı günü devam etmesi kararı alınırken; dünkü toplantıda encümen ve ihtisas komisyonlarına üye seçimi yapıldı. Encümen üyeliğine AK Parti'den Ahmet Bilal Kıymaz, Sami Şahin, Eren Özdemir, Fatma Selman ve Temel Yaz seçildi. Komisyonlar ise şu şekilde oluştu.

Bir yıllık üyeler belirlendi

 AK Parti'de yönetimde ve komisyonlarda hiçbir değişiklik olmazken CHP'nin komisyon üyelerinde değişim yaşandı.

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

AK PARTİ:

Hadi Diler

Maliki Ejder Batur

Serhan Kural

Abdülnaser Şimşek

Eyüp Dursun

CHP:

Sedat Özkan

Cemal Şerifoğlu

Dila Damla Öner

Bülent Tatar

Plan ve Bütçe Komisyonu

AK PARTİ

Erdal Yılmaz

Mehmet Özgür

Mehmet Fındıkçı

Togay Çoban

Semra Yaşar

CHP

Fatih Üstünbaş

Hasan Tapan

Muzaffer Şahin

A.Hadi Akmugan

Sağlık Komisyonu

AK PARTİ

Habibe Güner

Burhan Şentürk

Harun Özer

Bülent Katkak

İhsan Koç

CHP

Yavuz İren

Ümit Yurdakul

Dilek Koçak

Avedis Kevork Hilkat

Ulaşım ve Trafik Komisyonu

Mahmut Yeter

Yüksel Akyol

Hicran Hamza Çelikyay

Hikmet Öztürk

Murat Gülkıran

CHP

Yunus Can

Doğan Subaşı

Önder Polatoğlu

Musa Keleş

Eğitim Komisyonu

AK PARTİ

Zeynel Önel

Ömer Şahan

Çiğdem Öz

Aşkın Ceylan

Hüseyin Akgül

CHP

Nazım Çuhalı

Sabiha Tüzünoğlu

Nebahat Yıldırım

Ümit Yurdakul

Hukuk Komisyonu

AK PARTİ

Osman Gökçebaş

Rabia Üçtepe Karaköse

İlyas Çelik

Civan Gündoğdu

Sibğetullah Şahin

CHP

İsa Öztürk

Taner Kazanoğlu

Erhan Aslaner

Hayrettin Altınok

Tarife Komisyonu

AK PARTİ

Seçkin Turan

Recep Erol

Mehmet Selim Bilmen

Derya Bacacı

Nazmiye Sümeyye Sayan

CHP

Sait Coşkunoğlu

Seyit Ali Aydoğmuş

Hasan Sadet

İsmail Söylemez

Harita Komisyonu

AK PARTİ

Mustafa Demir

Selçuk Bostan

Bülent Aşkın

Abdulhamit Dursun

Mesut Üner

CHP

Cevdet Bayram

Canan Sezgin

Ayşegül Okumuş Görgü

Şenol Yolbir

Kadın Aile Ve Çocuk Komisyonu

AK PARTİ

Havvanur Yurtsever

Manolya Demirören Tekin

Nuran Kırlak

Merve Çabuk

Helin Görgül

CHP

Belgin Tezer

Ayşegül Okumuş Görgü

Sevim Yalınkılç

Sabiha Tüzünoğlu

/Engelsiz Hayat Komisyonu

AK PARTİ

Abdurrahman Hiçyılmaz

Özlem Yir

Pakize Yağcı

Hayriye Çiçek

Sedat Demirtaş

CHP

Seçkin Özdemir

Saadet Gençoğlu

Mehmet Gürel

Ufuk Akın

/AB Dış İlişkiler Komisyonu

AK PARTİ

Hamza Cebeci

Fatma Genç Ünay

Tülay Taştan

Gürkan İzzet Paksoy

Murat Türkyılmaz

CHP

M.Berke Merter

Murat Tercan

Ercan Erdem

Zeynel Yılmaz

/Tarım, Orman ve Hayvancılık ve Su Ürünleri Komisyonu

AK PARTİ

Rasim Bilgehan

Hüseyin Kahya

Rıdvan Yavuz Bilge

Tamer Şişman

Osman Korkusuz

CHP

Mustafa Oktay Aksu

Süleyman Kolcuoğlu

Mümin Koçoğlu

Melih Yıldız

/Turizm Komisyonu

AK PARTİ

Özdemir İçin

Fatma Balcı

Yasir Çelik

Bilal Öztürk

Mehmet Acar

CHP

Ahmet Şahin

Erdal Tüfekçi

Bayram Özata

Fevzi Ağaçdalı

/Deprem ve Doğal Afet Komisyonu

AK PARTİ

Turgay Akpınar

Rıfat Kutlu

Adnan Yılmaz

Timur Soysal

Mehmet Çon

CHP

Nadir Ataman

Servet Baylan

Erkan Erdoğan

Tarık Erdoğan

Sosyal Hizmetler Komisyonu

AK PARTİ

Osman Aydın

Cemal Merdan

Hayrullah Hasdemir

Seyithan İzsiz

İlhan Şengüler

CHP

Erdal Tüfekçi

Efrayim Deveci

Mustafa Gül

Ahmet Meriç

/Temel Haklar Komisyonu

AK PARTİ

Adem Göktaş

Fatma Elmasgül Torun

Salih Akverdi

Aysel Çelikboz

Solmaz Kıran Çınkıl

CHP

Selahattin Engez

Kamil Seçkin Özdemir

Alev Dağlayan

Muharrem Çatalkaya

/Altyapı Mesken Ve Emlak Komisyonu

AK PARTİ

Özcan Kara

Mustafa Cevat Arzık

Abdullah Özdemir

Eyüp Erdal

Umut Ekşi

CHP

Tarık Erdoğan

Nizamettin Güler

Nezih Küçükerden

İsmail Koç

/Kent Ekonomisi Ve Meslek Odaları Komisyonu

AK PARTİ

Selamet Aygün

Mehmet Yaman

Müberra İnal Arslan

Erdoğan Şahin

Soner Biber

CHP

Ahmet Temurlenk

Süleyman Kolcuoğlu

Ayşegül Okumuş Görgü

Adnan Türkoğlu

/Halkla İlişkiler Komisyonu

AK PARTİ

Nurettin Çelik

Ali Murat Alatepe

İdris Topdağ

Turan Topal

Mehmet Mazi

CHP

Nebahat Yıldırım

Zafer Polat

İlhan Demirok

Murat Ali Talay

Çevre ve Enerji Komisyonu

AK PARTİ

Osman Demir

Ahmet Yıldız

İbrahim Hocaoğlu

Oktay Birinci

Gönül Çolak

CHP

Doğan Olgun

Selçuk Cebir

Cengiz Güloğlu

Sevim Yalınkılıç

Gençlik Ve Spor Komisyonu

AK PARTİ

Önder Benzeş

Mehmet Erikçi

Nezir Tüysüz

Halil İbrahim Arslan

Fatih Özeren

CHP

Affan Mahmut Keçeci

Gökhan Zeybek

Murat Ali Talay

Soydan Alkan

Kültür Sanat Komisyonu

AK PARTİ

Şenol Cengiz

Ahmet Hilmi Boyraz

Necdet Dursun

Hüseyin Erdoğdu

Derya Uzunboy

CHP

Deniz Erzincan

Mesut Kösedağı

Sabiha Tüzünoğlu

Belgin Tezer

Kentsel Yenileme Komisyonu

AK PARTİ

Nagihan Ürgen

Temel Yaz

Serpil Kocakara

Muhammet Ali Yılmaz

Murat Şahin

CHP

Ercan Ulaş Kaya

Özgür Durmuş

Soydan Alkan

Şafak Kır

Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.