25 Haziran 2024

Galatasaray Severler Yılbaşı Kutlaması için 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği’nde Bir Araya Geldi

Galatasaray camiası, 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği’nin düzenlediği Yılbaşı Balosu’nda bir araya geldi. Bu özel etkinliğe Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve eşi Mesude Özbek, Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova, Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan ve 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği üyeleri ile birçok Galatasaray camiası ismi katıldı.

Başkan Dursun Aydın Özbek’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkanı Cevat Genç’in konuşmasıyla devam etti. Gecede, katkılarından dolayı ödüllendirilen kişilere 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkan Yardımcısı Hikmet Emin Ergüven tarafından plaketleri takdim edildi.

Cevat Genç’in ev sahipliğinde düzenlenen gecede deprem bölgesine yardım amacıyla bir müzayede gerçekleştirildi. Sanatçı Haluk Levent de destek için müzayede etkinliğine katıldı.

Sanatçı Melek Mosso ve Özgür Can Çoban’ın performanslarıyla renklenen gecede, misafirler keyifli anlar yaşadı. Bu etkinlik, Galatasaray camiasının bir araya gelerek sosyal ve kültürel etkinliklerde buluşma fırsatı bulduğu anlamlı bir gece olarak değerlendirildi.